Ermal Mamaqi përfshihet në aksident me makinë

Kliko per me shume info

aksidentiiiiAktori Ermal Mamaqi eshte përfshinë në një aksident me makinë në Ferizaj. Fillimisht u raportua se ne makinen e aksidentuar ka qene edhe Alban Skenderaj, por kjo nuk eshte e vertete.
Ata kanë qenë në Kosovë në fundjavë për një event artistik por në rreth rrotullimin e Skenderajt teksa ata ktheheshin makina e tyre është përfshirë në aksident.
Lajmi është konfimruar edhe nga vetë dy artistët.

Ermal Mamaqi ka shkruar ne Facebook ne lidhje me ngjarjen:
Te dashur miq,
Ju perqafoj. Me duket sikur ma falen jeten per se dyti. Perjetova momentet me te veshtira ne jete.
Jam shume mire. Edhe une edhe 2 miqte e mi qe udhetonin me mua.
Aksidenti i mbremshem ne Kosove, Ferizaj ndodhi si pasoje e nje rrethrotullimi te pandricuar dhe te paparalajmeruar.
Me sa me thane, ai vend ishte rrethi i vdekjes se cdo dite aty behen aksidente.
Kam nje pyetje per autoritetet :
– Edhe sa vete duhet te vdesin per ta rregullur ate problem?
Dhe ne fund Zoti eshte i mire!!!
Jemi therime qe nuk ja dime vleren jetes deri sa prekim vdekjen.

1 COMMENT

  1. Te kaluara zoti mamaqi ,por ne njerezit zotin e kerkojm vetem kur ndodhemi ne rrezik zoti esht me ne ne cdo sekond por ai don qe ne ti lutemi dhe kur jemi shum mir dhe te ndimojm ata qe nuk munden me te vertet ajo eshte deshira e tij qe te jemi te mbrojtur gjithmon ne dhe familja jone nga ai kete kam pesuar edhe un respekte .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.