Ermal Fejzullahu reagon keq: ‘Uroj ta paguajë me gjak i biri i shkinës’

Kliko per me shume info

djaliiiMediat maqedonase raportuan para disa ditësh që fëmija 4-vjeçar Almir Aliu nga Kumanova ndërroi jetë si pasojë e një aksidenti. Ndonëse u dërgua me urgjencë në spitalin e Shkupit, ai nuk arriti t’u mbijetonte plagëve.

Aksidenti u dyshua se ishte i qëllimshëm, pasi pak kohë pas konfliktit midis autorit dhe babait të fëmijës, shtetasi maqedonas goditi me makinë prindërit e Almirit dhe vetë Almirin.

Kliko per me shume info

Vdekja e 4-vjeçarit Almir Aliu i’u shkaktoi dhimbje të madhe të madhe familjarëve dhe jo vetëm, pasi ditën e sotme edhe këngëtari Ermal Fejzullahu ka bërë një deklaratë të ashpër.

“Uroj ta paguajë me gjak biri i shkinës që ja bëri këtë fëmijës së pafajshëm Almirit”shkruan këngëtari nën fotografinë së djalit 4-vjeçar.

1 COMMENT

  1. MAQEDONASVE BOLL JU DEGJENERUAN
    BASHKIHUNI VETEM PLUMBI JU BEN PUNE MJAFT LUAJTET SI TE MODERUAR ME KTA

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.