Enca Haxhia provokon në plazh! Pse i zbërtheu pantallonat këngëtarja?

Kliko per me shume info

enca-fotoKëngëtarja Enca Haxhia po shijon në maksimum suksesin e jashtëzakonshëm në karrierën e saj dhe për këtë arsyeja ajo i meriton disa dite pushime për t’u çlodhur.

Bukuroshja shqiptare është shfaqur tejet seksi së fundmi në bikini që shfaqin gjoksin e saj bombastik.

Kliko per me shume info

Ajo po ashtu nuk hezitoi t’i tregojë edhe të brendshmet, në një moment kur u shfaq me pantallonta e shkurtra të zbërthyera.

Por enca duket aspak e shqetësuar për këtë fakt, në mos qoftë ajo promotorja për shkrepjen e kësaj fotoje me “brekët” zbërthyer.

Enca-Haxhia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.