Shpërthen Enca dhe laget në skenë!

Kliko per me shume info

enca-fotoKëngëtarja Enca Haxhia, ka performuar në qytetin e Durrësit një nga këngët më të kilikuara këtë verë, falë bashkëpunimit me Noizyn.

Profili “Vipat e Bllokut”, kanë postuar një video, ku Enca edhe pse nuk ka mundur dot të fshehë kilet e tepërta, ajo ka djersitur aq shuma është pse në pjesën e sipërme ushte veshur transparente.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.