Enca Haxhia në momente që nuk do të donte kurrë ti shihni…

Kliko per me shume info


Ajo është munduar disa herë të dalë thuajse perfekte para publikut, e kuruar deri ne detaj dhe super seksi.
Mirëpo si gjithmonë Encën e tradhtojnë videot e fshehta që janë totalisht ndryshe nga ato që ajo vetë poston në Instagram apo Facebook.

Në videon e postuar nga faqja e njohur tashmë për demaskimin e vipave “Vipat e Bllokut”, duken pamje që Enca nuk do të donte që fansat e saj të zjarrtë t’i shihnin, e mbuluar e tëra në djersë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.