Enca Haxhia “njësh me natyrën”, ekspozon gjoksin, heq recipetat

Kliko per me shume info

encaaa-gjoksiEnca Haxhia ka ekspozuar gjoksin si rralle ndonjehere me pare.

Ne nje foto ne Instagram, ajo ka shkruar “njesh me natyren” tek imazhi qe ka bere publik me ekspozimin e gjoksit te saj.

Kliko per me shume info

Kengetarja duket se ka veshur vetem fustanin qe i rri ne trup dhe i ka hequr fare recipetat…

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.