Enca nuk ndalet, pas fotos me “penis” në dorë, vjen me …!

Kliko per me shume info

enca-gjoksi16Këngëtarja Enca Haxhia është aktualisht ndër këngëtaret më aktive të skenës sonë, si nga aspekti i projekteve muzikore ashtu edhe nga ai i postimeve në rrjetet sociale

Enca është njëra ndër këngëtaret më të ndjekura në rrjetet sociale dhe duket se kjo e shtyn atë që fotografitë e saj të jenë edhe më provokuese se që din të bëjnë të famshit zakonisht.

Kliko per me shume info

Kësaj radhe ajo në fotografin e saj ka zbuluar gjoksin, por si gjithmon Encës nuk i mungon as sharmi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.