Elvana Gjata heq dorë nga koncertet, ja ku po pushon këngëtarja (Foto)

Kliko per me shume info

elvanaSuksesin dhe frytet e këngës “Njësoj” këngëtarja Elvana Gjata duket se po i shijon në një vend të qetë duke u relaksuar. Në fotot e postuara në rrjetet sociale Gjata duket më në formë se kurrë, ndërkohë që këtë herë ka hequr dorë nga koncertet dhe po bën pushim  total.

Nga fotot ylli i popit shqiptar duket se po pushon jashtë shtetit dhe jo në bregdetin shqiptar.

Kliko per me shume info

elvanagjata

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.