Elvana Gjata sërish pa make-up, por… nuk do ta besoni si duket!

Kliko per me shume info

ElvanaKëngëtarja Elvana Gjata ka postuar një foto në rrjete sociale ku shfaqet mjaft ndryshe.

Ajo vijon të publikojë foto pa make-up dhe në këtë imazh të postuar prej saj Gjata nuk duket ajo që ne jemi mësuar të shohim çdo ditë.

Kliko per me shume info

elvabaaaaa_1469369859-3962656

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.