Elvana Gjata mbyll faqen “Vipat e Bllokut”

Kliko per me shume info

elvana-gjataFaqja Vipat e Bllokut postonte fotografi nga më të ndryshmet të figurave publike. Por duhej të merreshin me Elvana Gjatën, në mënyrë që faqja ‘Vipat e Bllokut’ me mbi 135.000 ndjekës në Instagram, të mbyllej.

Faqja në Instagram dy ditë më parë postoi një seri kolazhesh ku bëheshin krahasime mes Elvana Gjatës dhe Beyonce e disa foto të tjera dhe ky fakt nuk i ka pëlqyer menaxherit të Threedots, Andy Gramm.

Kliko per me shume info

Andy Gramm, DJ i ekipit që merret edhe me modalitete tjera, kishte kërkuar nga ‘Vipat e Bllokut’ të fshinin fotot e publikuara pa miratim të këngëtares ose llogaria do mbyllej për 24 orë.

Pas refuzimit për t’i fshirë fotot shumicën e të cilave i kishte postuar vetë Elvana, llogaria me mbi 135.000 ndjekës tani është fshirë për t’u hapur një e re.

Sërish, ekipi i ‘Vipat e Bllokut’ nuk ka ‘mbushur mend’ duke postuar imazhe të këngëtares së hitit të madh ‘Njësoj’. Përtej kërcënimeve private, ky është rasti i parë ku një këngëtare, respektivisht ekipi i saj merren publikisht me mbylljen e faqes që ka trazuar shumë persona. /Prive

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.