Cfarë po ndodh me këngëtaren? Elvana Gjata anulon të gjitha koncertet e verës

elvanaAjo mund të quhet mbretëresha e muzikës sonë. Elvana Gjata prej vitesh mbetet e preferuara e publikut shqiptar dhe jo vetëm. Në çdo koncert ku ajo është e pranishme, publiku ndez atmosferën. Megjithatë këtë verë duket se do ti mungojë fansave.

Mësohet se këngëtarja ka anuluar të gjitha koncertet e verës. Deri më tani Elvana nuk ka qenë prezente në asnjë club as në Shqipëri dhe as në diasporë, ku shpesh herë gjendet gjatë sezonit veror, shkruan “BalkanWeb”.

LEXO EDHE:  FOTO/ Zhvishet Olta Gixhari, aktorja pozon topless në dëborë
Kliko per me shume info

Mesa duket këngëtarja e famshme ka vendosur që të pushojë këtë verë, duke shijuar kështu edhe suksesin e këngës së saj të fundit, “Njësoj”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here