Elita Rudi pushime të nxehta me futbollistin e Kombëtares

Kliko per me shume info

BEKIM-BALAJ-ELITABekim Balaj, sulmuesi i Kombëtares dhe moderatorja Elita Rudi janë duke kaluar pushimet në Kroaci.
Duket se Bekim Balaj, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, është i dashuruar, dhe këtë e tregoi pak ditë më parë kur ai i bëri një surprizë mjaft romantike të dashurës së tij, Elita Rudi.

Ata kanë kaluar disa ditë pushime në Kroaci, me rastin e ditëlindjes së moderatores. Burimet të “Bluetoth” bëjnë me dije se për shkak të angazhimit të Balajt ne kampionatin Europian, bukuroshja e ekraneve kishte vendosur ta festonte ditëlindjen me mikeshat e saj në shtetin fqinj.

Kliko per me shume info

Por, Balaj nuk mund të mos e surprizonte më një dhuratë mjaft të veçantë Elitën, 23 trëndafila të kuq dhe natyrisht edhe me prezencën e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.