Eliona Pitarka në dush me miken e saj, ja çfarë bëjnë

Kliko per me shume info

elionaAktorja e “Apartamentit 2XL” Eliona Pitarka nuk lë rast pa publikuar foto provokuese.

Këtë herë shfaqet me miken e saj, me të cilën është duke kaluar pushimet duke hequr rërën e plazhit në dush. Imazhi është mjaft provokues dhe ndjekësit e saj nuk i kanë rezistuar.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.