Eksperimenti që i kushtoi shtrenjtë! Modelja humb mijëra ndjekës në Instagram

Kliko per me shume info

modelja-instagram-makeupModelja Stina Sander humbi mijëra nga ndjekësit e saj në Instagram për shkak të një eksperimenti. Ajo vendosi të testonte ndjekësit duke postuar në profilin e saj, një fotografi në të cilën shfaqej pa grim.

Dhe rezultati ishte i çuditshëm,çka tregon si reagojnë njerëzit nga foto origjinale të modeleve.

Kliko per me shume info

Pas kësaj, 5 mijë ndjekës u zhdukën nga faqja e Stina Sander. Por, pas publikimit të historisë 25 vjeçarja fitoi disa ndjekës të tjerë duke e çuar numrin në total në 128 mijë, ku shumë prej tyre e kanë vlerësuar që ajo tregoi se “përsosmëria” është thjeshtë një llustër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.