Tre adoleshentë egjiptianë bëjnë për spital prostitutën shqiptare

Kliko per me shume info

prostituta14Tre adoleshentë kanë dhunuar barbashisht një prostitutë shqiptare të moshës 20 vjece.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Collatino, Romë dhe mediat lokale njoftojnë se tre egjiptianët përfunduan në pranga për grabitje dhe dhunë.

Kliko per me shume info

Tre adoleshentët i janë afruar prostitutës për ta pyetur për cmimin e një raporti seksual, por më pas ata i kanë marrë cantën me para dhe sende personale dhe e kanë rrahur  barbarisht atë.

Menjëherë  në vendin e ngjarjes ka arritur një patrullë policie, e cila ka arritur të kapë 3 adoleshentët të cilët u larguan me vrap.

Shiptarja u shoqërua në spital për të marrë mjekimin e nevojshëm dhe raportohet se ndenji aty për disa ditë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.