E vecanta e kësaj fotoje që i habiti të gjithë në rrugët e Tiranës

Kliko per me shume info

fotooZakonisht ajo që shikohet në pjesën e pasme të makinave në Shqipëri është “Kujdes, jam shofere e re”. Por, sot një automjet i ka habitur të gjithë, kalimtarë dhe shoferë, pas makinës ai kishte vendosur një djalë të vogël, i cili mesa duket po flinte.

Kjo papërgjegjshmëri nuk ka kaluar në heshtje nga njerëzit, të cilët e kanë kritikuar drejtuesin e automjetit për lënien e fëmijës në këtë mënyrë sikur të ishte një objekt i parëndësishëm.

Kliko per me shume info

Kjo makinë është filmuar nga një shofer në zonën e 21-Dhjetorit në Tiranë disa minuta më parë dhe tregon një fëmijë me një bluzë të verdhë dhe pantallona të bardha teksa qëndron i strukur në pjesën e pasme të makinës, gjë që e bën të vështirë edhe për shoferin që të shikojë rrugën për të mos folur më pas për jetën e fëmijës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.