Përndjek prej 2 vitesh 31-vjeçarin, e reja përfundon në pranga

Kliko per me shume info

polici-tiraneNuk janë vetëm djemtë ata që shkojnë pas vajzave. Një e re është arrestuar sot nga efektivë të policisë së Tiranës nën akuzën e përndjekjes.

Bëhet fjalë për M.D., 27-vjeç. Për një periudhë 2 vjeçare, ajo ka përndjekur dhe shqetësuar nëpërmjet rrjeteve sociale dhe telefonit 31-vjeçarit E.D., banues në Tiranë, madje i ka shkuar edhe në banesë, bëjnë me dije burime nga policia. E reja rrezikon të dënohet nga 4 muaj deri në 4 vite burg.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.