E dashura e Higuain “cmend” juventinët…!

Kliko per me shume info

claudiaGonazalo Higuain është futbollisti më i ri i skuadrës së Juventusit dhe tifozët kanë “rënë në dashuri” që tani me të. Një arsye është dhe e dashura e tij super seksi.

Claudia Cardone ka rrëmbyer menjëherë zemrat e tifozëve të Juventusit dhe kjo është arsye më shumë për ta dashur ish-sulmuesin e Napolit.

Kliko per me shume info

Argjentinasi që prej kohës që ishte lojtar i Real Madridit thuhet se ka qenë në lidhje me Claudia Cardone.

Madje, futbollisti dhe bukuroshja argjentinase asnjëherë nuk i kanë mohuar thashethemet e medieve rozë.

Kujtojmë se Cardone është edhe motra e bashkëshortes së futbollistit të Interit, Mauor Icardi, Wanda Nara.

Seamos felices, total, locos ya estamos … ??

A photo posted by Claudia Ciardone (@clauciard) on

??➡️??

A photo posted by Claudia Ciardone (@clauciard) on

Si el día amanece lluvioso, haz que brille con tu sonrisa!!! BUENOS DÍAS!!!!!! ?????

A photo posted by Claudia Ciardone (@clauciard) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.