Arrestohen 3 shqiptarë në Britani, e pabesueshme ku e kishin fshehur kokainën

Kliko per me shume info

angli-policiaTre shqiptarë kanë përfunduar në prangat e policisë britanike pasi, akuzohen si të përfshirë në trafikun e kokainës.

Marjan Deda, 23 vjeç, Sander Lleshi, 23 vjeç dhe Ariolt Kuka, 22 vjeç, ishin pjesë e një bande kriminale e kapur me më shumë se 15 kg kokainë në çantat e plehrave.

Arrestimet e grupit u bënë më 4 korrik nga policia londineze. Vlera e drogës besohet se kap vlerën e rreth 1 milion sterlinave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.