Ja aksioni i policisë për të sekuestruar drogën, e pabesueshme ku ishte fshehur

Kliko per me shume info

ddddPolicia e Tiranës sekuestroi 1.2 kg kokainë gjatë një operacioni të koduar ‘Seven’, ku u arrestuan 7 persona.

Ata janë Mikel Mitri 45 vjeç, Enea Mitri 23 vjeç, Donjet Zaloshnja 33 vjeç, Selim Rama 28 vjeç, Aurel Kafeja 26 vjeç, Indrit Barçi 26 vjeç dhe Llazar Buhani 53 vjeç.

Kliko per me shume info

Droga u gjet në banesat e të arrestuarve gjatë kontrollit nga policia, ku u sekuestrua gjithashtu edhe 41 gram kanabis si dhe 12.800 Euro

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.