Si e fali drejtësia autorin e aksidentit që vrau nënën e dy fëmijëve në Tiranë

Kliko per me shume info

memollariAutori i aksidentit te rende te ndodhur diten e sotme ne Tirane ku nje grua humbi jeten duke lene jetime dy femije, ka qene edhe me pare i proceduar penalisht.
Ai duket se eshte toletruar nga ana e autoriteteve te drejtesise. Sipas nje deklarate te policisë, personi me

iniciale Andrea Memollari 20 vjeç i cili drejtonte mjetin tip Benz që aksidentoi për vdekje nënën 37 vjeçe DH. P. ish kampione e ekipit Studenti për qitje, ka qenë i arrestuar dhe herë tjetër në 2015 për drejtim të mjetit nën efektin e drogës dhe alkolit.

Kliko per me shume info

Prokuroria atëherë kërkoi 6 muaj burg ndërsa gjykata e dënoi atë me 40 orë punë për komunitetin.
Ai posedon disa mjete të tjera dhe motora dhe njihet si përdorues i alkolit dhe i lëndëve narkotike.

Në momentin e aksidentit, mjeti ka qenë me shpejtësi të madhe si dhe mendohet që A.Demollari të ketë qenë sërish nën efektin e alkolit ose të lëndëve narkotike.

Policia po punon për zbardhjen e këtij aksidenti që i mori jetën nënës 37 vjeç si dhe plagosi 2 fëmijët e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.