Vihet në pranga Dr. Dre, ja akuza e policisë ndaj tij

Kliko per me shume info

auto_1469528886_drdree11469639010Dr. Dre, muzikanti me famë botërore, vihet në pranga nga policia pas një denoncimi të bërë nga fqinji i tij në Malibu.

Sipas fqinjit, shtëpia e Dr.Dre është e pajisur me armë të cilat muzikanti i nxjerr pa problem në publik. Ai vendosi ta denonconte këngëtarin pasi kishte parë që ai kishte kërcënuar një person i cili kishte ndaluar makinën në pronën e tij dhe ishte gati të hapte zjarr.

Kliko per me shume info

Mësohet se nuk ka pasur asnjë kundërshtim nga 51-vjeçari Dre, duke u treguar i gatshëm të bashkëpunonte me policinë, por asnjë armë nuk u gjet në shtëpinë e tij.

Megjithëse tashmë është i lirë nga prangat ai pritet të paraqitet në gjyq pasi kjo nuk është hera e parë që fqinjët ankohen për të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.