Djali i David Beckham me super-makinë 37 mijë paund

benzzzBrooklyn Beckham eshte djali i futbollistit David Beckam i cili pasi festoi 17 vjetorin në muajin mars, ka filluar të marrë mësime për ti dhene makinës.

Ai është fotografuar në makinën e tij “Mercedes C-Class” me një vlerë prej 37.615 paund, dhe duket se djali i madh i çiftit Beckham e ka kaluar me sukses testin e drejtimi të automjetit.

LEXO EDHE:  Klea Huta do i dedikojë këngë Elgit Dodës?

I veshur sport Brooklyn, duket se po ecën në hapat e të atit, jo në atë të sportit por të modës.

Kliko per me shume info

Brooklyn është duke shijuar romancën e tij të re me Chloe, të cilën e bënë publike rreth muajit prill.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here