S’kanë fund masakrat ndaj femrave shqiptare, vajza dhunohet nga dy persona

dhune-gruajaDje në mbrëmje në Gjakovë është dhunuar një femër nga dy persona.

“Viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se dy persona të dyshuar e kanë dërguar në një shtëpi dhe e kanë dhunuar”, thuhet në raportin policor.

Kliko per me shume info

Me urdhër të prokurorit viktima është dërguar për ekzaminim mjekësor dhe ende nuk raportohet për të arrestuar.

LEXO EDHE:  Gazi në Kuvend, përjashtohen nga seanca edhe tetë deputetë të Vetëvendosjes

Njësitet përkatëse policore janë duke hetuar rastin dhe në kërkim të personave të dyshuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here