S’kanë fund masakrat ndaj femrave shqiptare, vajza dhunohet nga dy persona

Kliko per me shume info

dhune-gruajaDje në mbrëmje në Gjakovë është dhunuar një femër nga dy persona.

“Viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se dy persona të dyshuar e kanë dërguar në një shtëpi dhe e kanë dhunuar”, thuhet në raportin policor.

Kliko per me shume info

Me urdhër të prokurorit viktima është dërguar për ekzaminim mjekësor dhe ende nuk raportohet për të arrestuar.

Njësitet përkatëse policore janë duke hetuar rastin dhe në kërkim të personave të dyshuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.