Ndodh në Prishtinë, vajza kap në grushte të atin!

Kliko per me shume info

dhune-gruajaËshtë arrestuar e dyshuara femër e komunitetit ashkali pasi qe e njëjta ka sulmuar fizikisht prindin e saj.

Në një njoftim të Policisë, thuhet se ngjarja ka ndodhur dje në Prishtinë, ndërkohë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Kliko per me shume info

Me urdhër te prokurorit, e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.