Burrë e grua rrihen në mes të qytetit të Vlorës

Kliko per me shume info

dhune-gruajaSkenat e dhunës mes çifteve shqiptare duket se nuk kanë të ndalur në Shqipëri.

Këtë herë pamje vijnë nga qyteti i Vlorës. Në mes të qytetarëve të shumtë që janë të pranishëm, ky çift në moshë të mesme kanë nisur sherrin mes tyre dhe goditen me grushte e shqelma pranë një këndi lojërash.

Kliko per me shume info

Vihet re se të vetmit që ndërhyjnë për t’i ndarë janë disa fëmijë të vegjël, por nuk dihet se si përfundon sherri mes këtij çifti dhe se çfarë është bërë me ta më pas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.