Deputeti shqiptar së shpejti edhe aktor, ja cili është!

Kliko per me shume info

ndocaj-range-roverDeputeti i mazhorancës në parlamentin e Shqipërisë, Eduard Ndocaj, duket se do ti futet një rrugë tjetër përveç të bërit politik, asaj të artit.

Këtë fakt e ka bërë vetë të ditur deputeti në profilin zyrtar në Facebook, duke postuar disa foto dhe dume thënë se do të marrë pjesë në një film.

Kliko per me shume info

“Eduart Ndocaj, Ismail Qemali, Xhon Turqit! Së shpejti!!!!”, shkruan deputeti Ndocaj. Mesa duket ai në film do të luajë një rol kryesor, çka ndoshta do të bëjë për vete publikun shqiptar më shumë se sa politikan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.