Del në skenë Jada, vajza e ish- mbrojtësit të Francës

Kliko per me shume info

1469703815jadaJade Leboeuf, vajza e ish-lojtarit të kombëtares franceze, Frank Leboeuf, e cila aktualisht po bën emër në botën e modelingut dhe aktrimit, del në skenë me një foto me bikini. 

Jada së fundmi ka mundur të fitojë disa kontrata për reklamimin e veshjeve të ndryshme, dhe teksa e shikon nuk është e vështirë të kuptosh arsyen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.