Dedikimi prekës i motrës që humbi vëllain nga sulmet në Mynih

Kliko per me shume info

humbi-vellainMotra e Dijamant Zabergja, të riut shqiptar nga Kosova që humbi jetën në sulmin me armë zjarri në një qendër tregtare në Mynih, ka publikuar në facebook një dedikim prekës për të vëllain.

Ajo ka postuar një video me momentet e tij më të veçanta.

Kliko per me shume info

Mbi video ajo shkruan këtë mesazh prekës:

Vellau jone, lumturija jone. Ende nuk po mundemi ta besojme humbjen tende ,do te na mungojne fjalet tua gjestet tua dhe vullneti qe kishe per jeten. Do te kujtojme dhe te duam gjithmone” shkruan me mallëngjim motra e Dijamantit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.