Ledioni publikon një foto të vecantë dhe një dedikim për Sara Hoxhën

Kliko per me shume info

ledioni-sara-hoxhaLidhja e tyre është një ndër më të komentuarat në mediat rozë, por pavarësisht komenteve që bëhen në adresë të prezantuesit Ledion Liço, dhe vajzës së themeluesit të ‘Top Media’, Sara Hoxha, ata duket se i kanë gjërat më së miri.

Këtë gjë ka lënë të kuptohet sot Ledioni i cili ka publikuar në Instagram një fotografi të tyre.

Kliko per me shume info

Bashkëngjitur saj ai shkruan: “Sikur sensi im i humorit të përputhej me bukurinë tënde!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.