Dedikimi special i Florit: Përulem para teje sa të kem jetë!

Kliko per me shume info

Flori Mumajesi nuk njeh rekorde, 1 milion klikime në një javëMamaja Flori Mumajesi feston sot ditëlindjen, dhe nuk kishte si të mungonte një dedikim mjaft special nga djali i saj të cilin Flori ka vendosur ta ndajë edhe me fansat e tij në rrjetet sociale.

“Gëzuar ditëlindjen e shtrenjta ime! Përulem përpara teje sa të kem jetë. Ti puth këmbët”, ka shkruar Flori Mumajesi në postimin e tij. Kaq ka mjaftuar që ndjekësit e tij t’i bashkohen me urime për ditëlindjen e nënës.

Kliko per me shume info

fffff

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.