Aktori shqiptar: Vodha 30 lekë në Rinas, më arrestoni!

Kliko per me shume info

jul-deda-rinasSuper-grabitja e disa ditëve më parë në aeroportin “Nënë Tereza” është komentuar edhe nga aktori i humorit, Julian Deda. Në kuadër të enigmës, se cilët i vodhën paratë, ku çaloi siguria në aeroport, Deda jep me ironi disa përgjigje thumbuese.

“Ata që morën 3 milion Euro në aeroportin e Rinasit nuk e paskan bërë mirë punën, kanë harruar këtë 30 lekshin pa marrë. Nejse, po i “vjedh” unë dhe po iki në drejtim të “paditur”. Të paktën më arrestoni mua, që të mos e lini popullin pa përgjigje”,- shprehet aktori.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.