“Drejtësia”, DASH: Hap historik për Shqipërinë!

Kliko per me shume info

department-of-stateKa reaguar Departamenti Amerikan i Shtetit pas miratimit të reformës në drejtësi.

DASH e konsideron kalimin e reformës një hap historik për Shqipërinë dhe qytetarët e saj.

Kliko per me shume info

“Liderët e vendosën Shqipërinë në anën e duhur të historisë”, thuhet në deklaratë.

Sipas DASH, ky është një sukses që i përket shqiptarëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.