Dafina dhe Ledri sërish bashkë në skenë

Kliko per me shume info

dafina-leddriKëngëtarja Dafina Zeiqri është rikthyer në Kosovë për shkak të angazhimeve të saj me koncertet dhe projekte të ndryshme, por ndryshe nga herët e tjera kësaj radhe këngëtarja ka zgjedhur të vijë së bashku më të dashurin e saj domenikan. Dhe si duket ardhja e tij ishte jo pa qëllim.

Koncerti i këngëtares me reperin dhe njëkohësisht ish të dashurin, Ledri Vula do të mbledhë shumë vëmëndje jo aq për performancën sa për faktin që ata të dy do të jenë përsëri bashkë në një skenë. Vetëm se këtë herë prania e Hose bën që gjërat të marrin drejtim tjetër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.