Dafina Zeqiri e tepron, festa të çmendura dhe erotike!

Kliko per me shume info

dafina-zeqiri16U largua nga miqtë e huaj në Amerikë për t’iu përvishur punëve në koncertet e verës në trevat shqipfolëse por duket se këngëtarja Dafina Zeqiri nuk po ndahet prej tyre.
Kjo për faktin se disa prej miqve kanë ardhur në Kosovë dje për të qëndruar për disa ditë siç ka treguar Dafina, në banesën e saj.
E duket se kur miqtë bëhen bashkë, festat e shfrenuara nuk mungojnë.

Besoni ose jo, ka qenë vetë këngëtarja e njohur që ka ndarë pjesë nga festat në banesë ku miqtë e saj shihen me një lodër në formën e organit gjenital mashkullor. /Prive.al.

Kliko per me shume info

festa-2festa-1-2

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.