Ja kush është femra në krahët e Cozman

Kliko per me shume info

cosman-vajzaMediat kosovare e komentuan shumë një foto të postuar në rrjetet sociale të reperit të njohur Cozman.

Reperi i grupit Babastars ka publikuar një foto ku shfaqet me një vajzë të panjohur në ekran.

Kliko per me shume info

Mirëpo fillimisht kjo foto u konsiderua si një “diss” ndaj ish të dashurës  Tunës, e cila tashmë e ka harruar këngëtarin dhe ka publikuar foto të nxehta në prehërin e një këngëtari tjeter.

Mirëpo kjo foto e Cozman nuk ka asnjë lidhje me fotot e Tunës, reperi shfaqet me mbesen e tij./LajmiFundit.al.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.