FOTO/ Cozman dhe Luana Vjollca na surprizojnë..

Kliko per me shume info

LUANA-COZMANDitë më parë në media u përfol se Samanta Karavella është këngëtarja e përzgjedhur nga reperi Cozman për bashkëpunimin e radhës.

Kjo del të mos jetë e vërtetë, pasi artisti i njohur ka bashkuar forcat me një tjetër femër hot të ekranit shqiptar, shkruan GazetaExpress.

Kliko per me shume info

Burime të Express të afërta me Cozman zbulojnë se brenda pak javëve do të publikohet bashkëpunimi me Luana Vjollcën, i cili do të vijë i realizuar me videoklip.

Pas ndarjes nga Tuna, duket se reperi ka vendosur të bombardojë me një nga femrat më seksi të skenës shqiptare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.