“Cmenden” turistët, plazh nudo në mes të natës në Sarandë

Kliko per me shume info

E kanë gjetur mënyrë se si të bëjnë plazh nudo dhe pa u larguar nga hoteli ku qëndrojnë. Siç duket në foto, 7 turistë mbrëmjen e djeshme kanë dalë dhe kanë shijuar detin pas mesnate, duke u zhveshur lakuriq.

E plazhin ata kanë zgjedhur ta bëjnë jo në ndonjë vend dosido, por pranë muzeut të Sarandës. Edhe më pas ka pasur sinjalizime për turistë që bëjnë plazh nudo në mesnatë.

Kliko per me shume info

TURISTET-PLAZH-SARANDE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.