Plas debati mes VIP-ave, Çiljeta-Afërdita Dreshajt: Mos fol se jam gati …!

Kliko per me shume info

affKëngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj kohëve të fundit po tregohet shunë aktive në komentim të fotove të kolegëve në rrjete sociale.

Komenti i fundit ka qenë tek një fotografi e Çiljetës ku kjo e fundit shfaqet bjonde në sekuencën e shkëputur nga xhirimet e ‘Më shum se dollar’.

Kliko per me shume info

Kanë qenë pikërisht flokët e Çiljetës, në stilin e ngjajshëm me të sajat ato që i kanë pëlqyer shumë modeles Dreshaj që ka lënë komentin e saj në foton e koleges.

‘Lëre mos fol se gati jam…’ – ka qenë replika e Çilit që siç duket ka fort mall për këtë stil tashmë kur është kthyer në zeshkane. /Prive.al/

cil

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.