Cifti dhuron spektakël para bashkisë, seks në mes të ditës

Kliko per me shume info

cifti-seksNuk është përmbajtur fare një cift në Gjermani.

Para Bashkisë së Hanoverit, të rinjtë kanë kryer mardhënie seksuale.

Kliko per me shume info

Kanë qenë një djalë 24 vjec dhe një 18 vjecare protagonistët e ngjarjes.

Ata kanë kryer seks gjysmë të zhveshur në mes të ditës pranë bashkisë.

Një skenë e ngjashme më herët ka ndodhur edhe në Mynih./lajmifundit.al
ciftii

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.