Pas 10 vitesh bashkë, çifti hollivudian në prag të ndarjes

Kliko per me shume info

DIANE-KRUGER-JACKSONPas një lidhjeje 10-vjeçare, Diane Kruger dhe Joshua Jackson janë gati t’i japin fund marrëdhënies së tyre.

Lajmin e ndarjes së çiftit të njohur e kanë konfirmuar edhe vetë përfaqësuesit e aktorëve të cilët gjithashtu kanë konfirmuar se ata janë ndarë në mënyrë miqësore.

Kliko per me shume info

40-vjeçarja dhe 38-vjeçari nisën të dilnin së bashku pas ndarjes së aktores nga bashkëshorti i saj prej 5 vitesh. Çifti ka një shtëpi në Paris dhe një në Vankuver por jetojnë së bashku në Nju Jork ku kalimtarët i shihnin shpesh duke bërë shëtitje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.