Njihuni me çiftin e moshuar që po bën bujë në mbarë botën!

Kliko per me shume info

elderly-couple-love-portrait-jade-beall-6Ai momentalisht çifti më i ndjekur në rrjetet sociale. Çifti shfaqet i zhveshur dhe i përqafuar duke ngrohur zemrat e të gjithëve me dashuri.

Gerry 75-vjeçar dhe Darëin-70 vjeçare, janë në dashuri me njëri tjetrin për më shumë se njëzet vjet, dhe siç mund t’i shihni edhe ju, dashuria e tyre duket më e fortë se kurrë, transmeton lajmi.net.

Kliko per me shume info

Këto fotografi i ka bërë Jade Beall nga Arizona, duke i shfaqur në Facebook-un e saj, dhe për një kohë të shkurtër ato çmendën ndjekësit e saj.

Të gjithë po mahniten nga guximi i këtij çifti të moshuar që të dalin të zhveshur në fotografi, e për më tepër duke shfaqur një dashuri të pakrahasueshme ndaj njëri tjetrit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.