Kamerat tradhtojnë çiftin hajdut, kapet shqiptarja dhe italiani

Kliko per me shume info

piscina_splash_esteNjë e re shqiptare dhe i dashuri i saj italian janë denocuar për vjedhjeje në një pishinë.

Ngjarja ka ndodhur më 11 korrik në pishinën “Splash”, në Este të Padova-s, Itali, raportojnë mediat lokale.

Kliko per me shume info

Një 45-vjeçar italian me iniciale C.M. dhe partneria e tij shqiptare, 25-vjeçarja T.F., i kanë vjedhur çantën një 40-vjeçari vendas.

Por, 40-vjeçari e ka pikasur gjestin e tyre, i ka ndjekur dhe ka arriur të marrë çantën e tij, megjithatë çifti arriti t’ia mbathë.

Megjithatë, me ndihmën e kamerave, çifti është identifikuar dhe të dy janë denoncuar për vjedhje të rëndë në bashkëpunim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.