Çifti bën seks jashtë një hoteli, por dikush u prish ‘qetësinë’ (VIDEO 18+)

Kliko per me shume info

seks-gjithashtuNjë çift është kapur në një pozitë shumë të sikletshme, teksa ishin duke kryer akte seksuale në ambientet e jashtme të një hoteli.

Por këto pamje aspak të hijshme janë parë edhe nga pushuesit e tjerë të cilët janë revoltuar. Njëri prej tyre madje ka ndaluar dhe u ka kërkuar llogari se çfarë ishin duke bërë pikërisht në një ambient të tillë. Ai u ka kërkuar të ikin përndryshe do të lajmëronte policinë.

Kliko per me shume info

Këto pamje janë hedhur më pas në rrjetet sociale ku janë parë mijëra herë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.