“Disa dashuri s’përfundojnë kurrë”! Ja çifti i famshëm që është ribashkuar!

Kliko per me shume info

bu“Disa dashuri nuk përfundojnë kurrë” është titulli i një këngë të vjetër italiane e kënduar nga Antonello Venditti dhe për sa i përket, Belen Rodriguez dhe Marco Borriello është shumë e vërtetë.

Prej kohësh flitet për një ribashkim midis çiftit por asgjë nuk ishte e konfirmuar. Revista italiane “Chi ka arritur të kap disa momente nga pushimet e tyre në Ibiza. Çifti, i cili u bashkua pas tetë vjetësh dukej shumë i lumtur duke shkëmbyer puthje dhe ledhatime.

Kliko per me shume info

Për Belen, futbollisti italian ishte dashuria e parë e famshme. Edhe pse pas pak kohësh u ndanë, ata ruajtën një marrëdhënie të mirë, duke mos i shkëputur asnjëherë kontaktet. Belen dhe Marco gjithmonë në media kanë folur mirë për njeri tjetrin.

Show girl-ja argjentinase pak kohë më parë është ndarë nga bashkëshorti i saj, Stefano de Martino, me të cilin ka edhe një djalë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.