Chris Brown sot në Durrës, çmimet e tavolinave do iu “çmendin”

Kliko per me shume info

chrisReperi i famshëm amerikan i befasoi të gjithë kur në Instagramin e tij, në 14 qershor publikoi datat e ardhshme të shfaqjeve që do të mbante. Mes një serie koncertesh kryesisht në Spanjë, Chris Brown, kishte vendosur të kalonte edhe nga Shqipëria. Sot është dita që ai do të interpretojë në një nga klubet më të njohura të Durrësit.

Në Facebook, faqja e klubit ka bërë publike çmimet për këdo që do të shoh këngëtarin e tij të preferuar. “Merrni shokët dhe shoqet, të dashurat, njerëzit që ia kaloni bukur! Mblidhuni dhe bëhuni super grupi i natës së 8 korrikut sepse ky event internacional ndodh vetëm një herë në jetë!, shkruhet në ftesë-njoftimin. Por çmimet me siguri do ju habisin. Bëjini mirë llogaritë para se të niseni për atje.

Kliko per me shume info

Ja çmimet e tavolinave sipas kategorisë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.