Harron çakmakun në sedilje, digjen 3 makina në Tiranë

Kliko per me shume info

AUTOMJETET-DIGJEN-QENDER-TREGTARE

Tre automjete janë përfshirë nga flakët sot në periferi të Tiranës pasi njëri nga drejtuesit kishte lënë cakmakun në sedilje.

Kliko per me shume info

Si pasojë e temperaturave të larta, cakmaku ka shpërthyer dhe fillimisht zjarri ka përfshirë një makinë.

Por më pas zjarri është përhapur duke përfshirë edhe dy makina të tjera që ishin ngjitur.

Ngjarja ndodhi në një qender tregtare në periferi të Tiranës.

Ndërkohë sipas burimeve të LjamiFundit.al nuk ka të lënduar në njerëz por vetëm dëme materiale.

Zjarrfikësja ka mbërritur 20 minuta pas ngjarjes dhe po punon për shuarjen e flakëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.