Fotoja që po “thyen” rrjetin! Burri “fluturon” gruan për skuadrën e zemrës

Kliko per me shume info

euro-2016-trophyKjo foto që mund të duket humoristike dhe për të qeshur për shumë tifozë fanatikë, mund të jetë një realitet i vërtetë.

Tifozët që janë të çmendur pas skuadrave të tyre kur shikojnë një ndeshje nuk duan askënd pranë që mund t’i sjellë shqetësime.

Kliko per me shume info

Pikërisht kjo foto nënkupton të gjithë tifozët që i vendosin “kufirin tek thana” edhe grave të tyre kur ata janë duke ndjekur skuadrën e zemrës gjatë kampionatit europian.

13567336_10209512194023764_4291178384414408693_n

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.