Video merr mijëra shikime, ja cfarë i bën topit kjo bukuroshe

Kliko per me shume info


Raquel Benetti është një femër braziliane e cila ushtrohet në “freestyle football”.

Por videoja e saj e fundit ka qenë mahnitëse. Ajo ka patur 600 mijë shikime.

Kliko per me shume info

Shihni çfarë i bën ajo topit teksa është e veshur me taka dhe fustan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.