Bukuroshja seks me futbollistët e Realit dhe Barçës: Ja kush ishte më i miri

Kliko per me shume info

seeeYlli i Reality Show në Argjentinë, Samira Salome, ka bërë një deklaratë bombë pasi ka pranuar se ka kryer marrëdhënie seksuale me katër futbollistë të Realit dhe Barçës.

Karim Benzema dhe Marc Bartra, janë dy nga katër futbollistët me të cilët ka bërë seks Samira Salome, ylli argjentinas i Reality Show, shkruan ‘The Sun’, raporton Syri.net.

Kliko per me shume info

Nukuroshja zbulon se Karim Benzema ishte më i mirë në shtrat duke fituar betejën me armikun e tij të përjetshëm të Barcelonës, Marc Bartra.

Duke folur për revistën për të rritur ‘Spanish Primera Linea’, bukuroshja tha: “Unë kam kryer seks me katër futbollistë. Dy nga Barcelona dhe dy nga Real Madrid. Për fat të mirë ata kanë qenë të gjithë të mirë seksualisht”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.